Trondsen İdmana Geri Döndü

Sezonun başında Trabzonspor’un büyük umutlar ile transfer ettiği fakat transferden kısa bir süre sonra çapraz bağ sakatlığı yaşayan ve ameliyat olan Andres Trondsen, geçtiğimiz günlerde düz koşu sonrasında kuvvetli idmanlara başladı.

İdmanlara başlayan Andres Trondsen takım arkadaşlarına yakın bir zamanda yetişmeyi planlıyor.

Norveçli futbolcunun fizik tedavisi ve sportif rehabilitasyon süreci hala devam ediyor. Aynı zamanda koordinasyon ve denge antrenmanları da devam ediyor.

Sosyal medya hesabında, taraftarın ve sevdiklerinin verdiği desteğe teşekkür eden bir mesaj paylaşan başarılı orta saha oyuncusunun sosyal medya da yayınladığı mesajda, “Desteğiniz bu zor zamanda bana ihtiyacım olan motivasyonu sağlıyor. Yakında görüşmek üzere” sözleri yer aldı.

Trabzonspor’a bir Müjdeli Haber Daha

Gribal enfeksiyon geçirdikleri için hafta başında idmanlara katılamayan Abdülkadir Ömür ve Abdulkadir Parmak dün antrenmanda yer aldı. İki yıldız futbolcuda pazartesi günü Sivasspor maçında forma giyebileceği açıklandı.

B.B. Erzurumspor ve Ankaragücü maçlarında ilk 11’de olan ve teknik direktör Abdullah Avcı’nın en güvendiği isimlerin başında gelen Abdulkadir Parmak ile Abdülkadir Ömür’den de müjdeli haberler geldi.

Gribal enfeksiyon geçiren ve tedbir amaçlı korona testi de yapılan futbolcular ekip ile birlikte antrenmanda yer aldı. Sivasspor mücadelesinde yer almak için yoğun bir şekilde serum tedavisi gören Parmak ve Ömür her geçen gün mücadelede yer almak için toparlanıyor ve hazırlanıyor.

İkili kendilerini gayet iyi hissettiklerini söylerken önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan taktik antrenmanlarında da takım ile birlikte yer almaları bekleniyor.

Takımın İlk 11’i için Karar Zamanı

Abdullah Avcı, iki haftadır kazanan kadroyu genel hatları ile korumaya çalıştığını ve Sivasspor karşılaşması için takımda çok büyük isim değişiklikleri yapmayacağını söyledi.

Abdullah Avcı, ilk 11’deki farklılık olarak kart cezası bulunan Pereira’nın yerin sağ beke Serkan Asan’ı almayı düşünüyor. Diğer bir değişiklik ise ileri uçta hangi ismin yer alacağı.

Avcı, bu isimin önümüzdeki günlerde geçekleşecek olan iki idmandaki performanslara göre belirleneceğini söyledi. Afobe bir adım önde olmasına rağmen pozisyon için Djaniny’de idmanlarda oldukça istekli olduğunu gösteriyor.