Trabzonspor

Trabzonspor’un Yıldızı Gomis’in Boşluğunu Dolduracak

Süper Lig ‘de şampiyonluk hesapları yapan Trabzonspor son günlerde birçok transfer haberleri ile gündeme geliyor. Kulüp yetkilileri koronavirüs sebebiyle lige verilen arayı değerlendirerek önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarını yapmaya başladı.

Trabzonspor Kulübü bir taraftan yeni oyuncuları katmak için görüşmelerini yaparken bir taraftan da takımdaki oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor. Ayrıca takım oyuncularına gelen transfer tekliflerini de değerlendiren yetkililer Ekuban, Sörloth, Uğurcan Çakır,  Abdulkadir Ömür ve Nwakeme’ye gelen yoğun talepleri de değerlendiriyor.

Nwakeme Gomis’in Yerine İsteniyor

Trabzonspor bu yılı şampiyon olarak bitirmek için lig maçlarına başlamayı bekliyor. Takım maçlara hazırlık için antrenmanlarına devam ederken kulüp yetkilileri de önümüzdeki yılın kadrosunu oluşturmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Trabzonspor’da iki yıldır oynayan Nwakaeme için transfer teklifleri gelmeye başladı. Suudi Arabistan ekibi Al Hilal takımından Bafetimbi Gomis’in takımdan ayrılması halinde oluşacak boşluğu Nwakeme ile doldurmayı planlıyor.

Güncel Yazılar