Trabzonspor’un Tecrübeli Oyuncusu Yaşına Meydan Okuyor

Trabzonspor takımının tecrübeli oyuncularından sağ bek oyuncusu Joao Pereira performansı ile parmak ısırtmaya devam ediyor. 36 yaşındaki oyuncu bu sezonda 1 gol ve 4 asisti ile oldukça başarılı bir performans sergiledi.  Joao Pereira Süper Lig’de 32 şut pası ilen fazla pas atan ve 164 sahipsiz top kazanan futbolcular arasında yerini almış oldu.  Sağ bek oyuncusu ile sözleşmesi bu yılın sonunda bitecek olan Trabzonspor’un yıldız oyuncu ile önümüzdeki yıl için sözleşme imzalayacağı açıklandı.

Trabzonsporlu Oyuncuların Performans Değerlendirmesi

Trabzonspor takımının alt yapı oyuncularından Serkan Asan’ın Kamil Ahmet’in ve Joao Pereira’nın sakatlıkları sırasında göstermiş olduğu performans ile taraftarın ve yöneticilerin takdirini kazandı. 20 yaşındaki genç oyuncu Serkan Asan’ın sözleşmesinin iyileştirilerek 2 yıl uzatılmasının planlandığı bildirildi. Ayrıca oyuncunun maaşına da zam yapılacağı yönetim tarafından açıklandı.

Son günlerde tüm halkımızın evde kalmasını gerektiren koronavirüs ile ilgili olarak Trabzonspor’un sosyal medya ekibi ile birlikte bir video hazırlandığı belirtildi. Taraftarlarla paylaşılan bu video büyük beğeni topladı.