Trabzonspor’un Öne Çıkan Yıldızı: Uğurcan Çakır

Süper Lig’in en kıymetli oyuncularından biri olarak nitelendirilen Uğurcan Çakır, penaltı atışlarında yeteneğini sergiledi. Bordo Mavili taraftarların sevgi ve beğenisini kazanan efsanevi kaleci Spor Toto Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda da başarısını devam ettireceğe benziyor. Geçtiğimiz günlerde Fofana tarafından yapılan atışı efsanevi bir şekilde kurtaran deneyimli eldiven, Trabzonspor’un başarısında önemli bir role sahip.

Trabzonspor hem Süper Lig hem de UEFA müsabakalarında mücadele ederek şampiyonluk parolasını hayata geçirmeye çalışıyor. Karadeniz devinin son zamanlarda ön plana çıkan ismi kaleci Uğurcan Çakır oldu. Trabzonspor’un Molde maçında da yeteneğini bir kez daha gözler önüne seren ve maçın kahramanı olmaya hak kazanan Uğurcan Çakır, 2021 -2022 sezonunda kurtardığı goller ile adından daha fazlası ile söz ettireceğe benziyor.

Trabzonspor’un Abdullah Avcı’dan Kritik Açıklamalar

Trabzonspor, 2021 – 2022 sezonunda şampiyonluk kupasını kaldırmaya kararlı. Bordo Mavililerin teknik adamı Abdullah Avcı da yaptığı açıklamalar ile bunu bir kez daha belirtti. Deneyimli çalıştırıcının verdiği röportajda Karadeniz devinin yeşil sahalarda bir hayli keyif verici bir oyun sergilediğini söylemesi ve taraftarların da bu durumdan son derece memnun olduğunu belirtmesi dikkatlerden kaçmadı. Bordo Mavili taraftarlar, yeni sezon için Karadeniz devinin başarılı bir oyun sergileyeceğine inanıyor ve her şekilde desteklerini devam ettiriyor.

Karadeniz Devinden Dominant Oyun Tarzı

Bordo Mavililerin başarılı teknik direktörü Abdullah Avcı’nın açıklamaları bunlar ile de sınırlı kalmadı Hazırlık sürecini iyi değerlendirdiklerini ve yetenekli futbolcuların transferlerini tamamladıklarını vurgulayan tecrübeli hoca, iyi ve birbirine bağlı bir aile olduklarını ve bu sayede de başarılı ve iyi bir takım kurabildiklerini ifade etti. Teknik direktör Abdullah Avcı’ya göre Karadeniz devinin oyun tarzı bir hayli dominant. Bu nedenle yeşil sahada üstünlük elde etme konusunda da avantaj sahibi. Deneyimli çalıştırıcı keyif veren bir takım olma konusunda büyük bir hızla ilerlediklerini ve çalışmalarını dikkatli bir şekilde titizlik ile tamamladıklarını söyleyerek Spor Toto Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda şampiyonluk kupası için oynayacaklarına dair sinyalleri verdi.