Trabzonspor

Trabzonspor’un Korona Testinin Bir Pozitif

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor oyuncularından birinde korona virüs olduğu tespit edildi. Oyuncuda belirtilerin olması sebebiyle test yapıldığı belirtildi.

Uzun süredir tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgın tehlikesi spor dünyasını da olumsuz şekilde etkilemeye devam ediyor. Spor kulüpleri her türlü önlemi almış olmasına rağmen belli aralıklarla yapılan Covid-19 testlerinde pozitif sonuçlara rastlanıyor.

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ardından Trabzonspor ekibinde de pozitif vakaya rastlandı. Sonucu pozitif çıkan oyuncunun tedavisine başlandığı bildirildi.

Oyuncuda Belirtileri Vardı

Trabzonspor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre oyuncularında korona virüs belirtileri olması sebebiyle hemen test yapıldığı ve oyuncunun sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Oyuncunun evinde izolasyonuna alındığı belirtilirken kulüpten bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada futbol A takımında bir oyuncularında yapılan Covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle oyuncunun evinde  izolasyonuna alındığı ve tedavisine başlandığı belirtildi.

Yeni sezon çalışmaları için 17 Ağustos’ta toplanacak olan takım oyuncularına ve teknik ekibe de rutin testlerin yapılacağı açıklandı.

Güncel Yazılar