Trabzonspor’un Golcüsü Alexander Sörloth’tan Önemli Bir Haber

Trabzonspor kulübünün bu sezonun devre arasında  İngiltere Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace’tan transfer ettiği Norveçli oyuncu Alexander Sörloth, hakkında yapılan transfer dedikoduları ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Gol krallığı yarışında lider olan Sörloth ile Avrupa’nın en büyük kulüplerinden  Real Madrid ve Bayern Münih’in ilgilendiği haberleri geliyor. Sörloth tüm bu konularda açıklamalarda bulundu.

Alexander Sörloth’tün Yaptığı Açıklamanın Detayları

Bu sezon arasında Trabzonspor’a gelen ve gol krallığında iddialı olan Alexander Sörloth’un adı Avrupa’nın büyük kulüpleri ile anılmaya başladı. Trabzonspor’un 2 yıllığına sözleşme imzaladığı başarılı oyuncu hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

 Sörloth, bu konuda söylentiler duyduğunu ama kendisinin şu an sadece Trabzonspor takımına odaklandığını söyledi. Yıldız oyuncu şu an içinde bulunduğu takımda çok büyük bir takım ruhu olduğunu belirterek şampiyon olmak istediklerini ifade etti. Şu an transfer hakkında konuşmanın zamanı olmadığını ve bu konuda yapılacak açıklamaların sorumsuzca olacağını söyledi.