Trabzonspor’un Başarı Hırsı

Trabzonspor Süper Lig için 18 puan topladı. Topladığı bu 18 puan ile milli araya Trabzonspor 2. kez girmektedir. Süper Lig 9. haftada Trabzonspor sahasında olanlar oldu. Sahada lider olan takımlardan Fenerbahçe takımını misafir edecek olan Trabzonspor cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, aynı zamanda eski bir futbolcudur. Spor kariyeri uzun yıllara dayanan oyuncu ve teknik direktör rekorlara imza atmış, başarılı bir çalıştırıcıdır.

Trabzonspor teknik direktörü, takım oyuncularını şampiyonluk havasına sokmak ve morallerini her zaman üst seviyede tutmak istiyor. Bordo Mavililer 17 Ekim gününde Fenerbahçe derbisine odaklanmışlar ve sabırsızlıkla o günü bekliyorlar.

10 Kasım 2020 tarihinde Abdullah Avcı, Trabzonspor’u çalıştırmaya başlamıştı. Önemli maç sonuçlarının elde edilmesine aracı olan ve disiplinli bir takım çalıştırıcısı olan Abdullah Avcı, taraftarlar tarafından da çok sevilen bir spor adamıdır.

Trabzonspor ve Fenerbahçe Buluşması

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe takımını sahada konuk edecek. Abdullah Avcı, takımının hayranlarının ve sıkı futbol takipçilerinin önünde rakiplerini yenmeyi, taraftarlarına bu büyük mutluluğu yaşatmayı hedeflemenin peşinden gidiyor.

Süper Kupa kazanmasından sonra takımını 17. sıradan almış olan başarılı teknik direktör, taktiksel stratejileriyle futbolcuları maça çok iyi bir şekilde hazırlıyor. Fenerbahçe liderlik koltuğunda oturuyor ve Abdullah Avcı o liderlik koltuğuna takımını oturtmak için çalışıyor.

Liderlik koltuğu için oyuncularını her daim motive eden Teknik Direktör Abdullah Avcı, rekor kırma hedefinde olduğunu zaten röportajlarında her zaman vurguluyor. Fenerbahçe ve Trabzonspor buluşması ve sonrasında neler olacağını tüm taraftarlar merakla bekliyor.

Farklı başarılı hikâyelere imzasını atan Abdullah Avcı takımını hep en üst sıralarda görmek istiyor. Futbolcularını şampiyonluk havasında tutmaya çalışan Avcı, takım oyuncularını iyi motive ederek kazanmaları için sıkı çalıştırıyor.

Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor ve Galatasaray karşılaşmasında 2-0 sonucu ile yenilen Bordo Mavililer moralini bozmamaya çalışıyor. Müsabakayı 2-2 tamamlayan Karadeniz takımı her daim mücadeleye hazır bekliyor.

50 gün oldu ve Trabzonspor, taraftarlarının karşısında başarıyı kazanamadı. Abdullah Avcı bu kötü gidişatı durdurmak istiyor ve başarı ekleyerek şampiyonluğa gitmeyi planlıyor.