Trabzonspor

Trabzonsporlu Yıldızlara İlgi Çok Büyük

Süper Lig’in en güçlü ekiplerinden olan Trabzonspor takımının yıldız oyuncularına transfer teklifleri yağıyor. Bu oyunculardan Uğurcan Çakır’ın Avrupa takımlarından birine çok yükse bir bedelle gideceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Alexander Sörloth’ün transferi konusunda Avrupa’daki takımların birbiriyle yarıştığı ifade ediliyor. Ekuban’ın 4 talibinin bulunduğu Nwakaeme için de Çin kulüplerinin sıraya girdiği belirtiliyor.

Bu oyuncuların yanında Filip Novak’ı Fenerbahçe’ye kaptıran Karadeniz temsilcisinin Jose Sosa’yla ile de henüz anlaşma sağlayamadığı ve durumun belirsiz olduğu belirtildi.

Uğurcan’ın Peşinde 5 Takım Bulunuyor

Trabzonspor takımının genç kalecisi Uğurcan Çakır‘ın peşinde 5 Avrupa devi bulunuyor. Leeds United, Liverpool, Everton, Tottenham ve Sevilla kulüplerinin Uğurcan’ı listesine aldıkları biliniyor. 24 yaşındaki başarılı kalecinin bu takımlardan birine gideceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Diğer yıldızlardan Nwakaeme Çin kulüplerinin takibinde bulunuyor. Ekuban’a ise İskoç kulüpleri Celtic ve Rangers’ın yanı sıra Celta Vigo ile Al Hilal kulüpleri talip oldu.

Alexander Sörloth için İtalyan ekipleri Juventus ile Lazio ile birlikte, İngiliz devi Manchester United’la birlikte Avrupa’dan kulüplerden teklifler geliyor.

Güncel Yazılar