Trabzonsporlu Uğurcan Çakır, Sosyal Medyada Taraftarları İle Buluştu

Trabzonspor takımının genç ve başarılı kalecisi Uğurcan Çakır bu günlerde koronovirüs sebebiyle dışarı çıkmayan taraftarları ile bir araya geldi. Burada takipçilerinin sorularına yanıt veren Uğurcan Çakır’ın taraftarları ile böyle bir etkinlik yapması takdirle karşılandı.  Sosyal medya hesabına gelen birbirinden farklı birçok soruyu samimi bir şekilde cevaplayan Çakır’ın yaptığı bu etkinlik takipçileri tarafından beğeni aldı.

Uğurcan Çakır’a Gelen Sorulardan Bazıları

Trabzonspor takımının kalesini koruyan Uğurcan Çakır kendisine sorulan futbolcu olmak isteyen birine neler önerirsiniz sorusuna verdiği cevapta hayallerinden vazgeçmemesini ve çalışmasını önerdi. Bu konuda fırsatın kime ne zaman geleceğinin belli olmadığını kendisinin buna örnek olduğunu söyledi.

Bir diğer soruda da futbol hayatının dışında nasıl vakit geçirdiği ile ilgili soruya ise genellikle evinde eşiyle vakit geçirdiğini, kitap okuyarak oyun oynadığını ve dizi izlediğini söyledi. Çakır kaleci olmasında babasının ve annesinin etkisinin olduğunu belirtti. Takımda en komik kişiler sorulduğunda ise kendisinden sonra Abdulkadir Parmak ve Doğan Erdoğan olarak isim verdi.