TRABZONSPORLU FUTBOLCULARA TEKLİFLER YAPILDI

Bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor 2020/2021 sezonunu harika bir çıkış Yakalayarak 4 sırada tamamlamıştı. Geride bıraktığımız sezon içerisinde harika performans ortaya koyan özellikle Uğurcan Çakır Ekuban ve Djaniny için futbolcuların menajerleri aracılığı ile bordo-mavili ekibe bazı tekliflerim geldi fakat bordo-mavili yöneticilerin yapılan teklifler karşısında ancak resmi bir öneride bulunması durumunda cevap verileceğini belirttiği öğrenildi.

AVRUPA ŞAMPİYONASININ ARDINDAN

2021-2022 sezonu için transfer çalışmalarına hız veren bordo-mavili ekip Trabzonspor’da finansal Fair Play kuralları çerçevesinde herhangi bir ihlal yapılmaması amacıyla takımdan bonservis bedeli ile satılacak futbolculardan elde edilen gelir ile transferler yapılması planlanıyor. 2020-2021 sezonun Gözde ismi Uğurcan Çakır, sezon içerisinde iyi bir performans ortaya koyan Ekuban ve Djaniny için birçok Avrupa kulüplerinden menajerler aracılığı ile teklif gelirken fırtına idare yönetimi tehditlerin resmi bir yol ile kendilerini iletilme yerini ve ancak bu doğrultusunda değerlendirme yapacaklarını açıkça belirtti.

Avrupa’daki birçok ligde 2020/2021 sezonunun çok kısa bir süre önce bitmiş olması sebebiyle takımların transfer planlamalarını henüz yapmamış olması nedeniyle bordo-mavili Karadeniz temsilci yönetimi takımdan ayrılacak futbolcular için acele etmeme kararı aldı. Süper Lig’in Yıldız kalecisi Uğurcan Çakır için birçok Avrupa Kulübü devre girmiş olmasına rağmen Ahmet Ağaoğlu gelecek tekliflerin Avrupa Şampiyonası’nın ardından değerlendirme kararı alabilir.

ABDÜLKADİR’E İZİN ÇIKMAYABİLİR

Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da sezon içerisinde harika bir performans ortaya koyan ve ay yıldızlı A milli takımımızın da kalesini koruyan tenekli eldiven Uğurcan Çakır için İtalya ve İngiltere’den bazı kulüpler ilgilenirken Djaniny için bazı Arap kulüplerinin futbolcunun menajeri ile iletişime geçtikleri ve Ekuban için ise  İtalya’dan bazı kulüplerin futbolcuya Talip oldukları öğrenildi fakat bordo-mavili Karadeniz temsilcisinin yönetimine yapılmış olan resmi bir teklif bulunmuyor.

Bu üç futbolcunun yanı sıra yetenekli kanat oyuncusu Abdulkadir ömür için bazı Avrupa kulüplerinin devrede olduğu fakat bordo-mavili ekibin finansal Fair Play kapsamında yapılacak olan harcama limitlerinin iyi kullanma açısından bu iki futbolcunun aynı anda transferine izin verilmeyeceği iddialar arasında.