Trabzonspor’dan Transfer Hamlesi

Trabzonspor’dan transfer hamlesi geliyor. Uğur Çiftçi ve Davidson ile ilgili bazı transfer iddiaları ortaya atıldı. Süper Lig içinde 27 puan alarak lider olan Bordo Mavililer devre arasında transfer çalışmalarına başladılar. Lig ikinci yarıya girerken daha kapsamlı bir ekibe sahip olmak için Trabzonspor girişimlerini hızlandırdı.

Fırtına listesine bazı oyuncuları istiyor. Uğur Çiftçi Süper Lig ekiplerinden olan Sivasspor’un sözleşmeli futbolcularından biri. Kiralık oyuncu olarak forma giyen Uğur Çiftçi, Sivas doğumludur.

Trabzonspor transfer hamlesi olarak iki oyuncu için adım atmayı planlıyor. Bunlardan biri Uğur Çiftçi. Diğer oyuncu ise Alanyaspor’un Brezilyalı yıldız futbolcusu Davidson.

Bordo Mavililer planlayarak, iki başarılı oyuncuyu Ocak ayında ekiplerine katmak ve takımı daha da güçlendirmeyi amaçlıyorlar. Davidson da LuzPereira Brezilyalı futbolculardan ve Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor’un oyuncularından biri.

Davidson, 5 Mart 1991 doğumlu ve 30 yaşında genç, yıldızı parlayan futbolculardan biri.

Uğur Çiftçi ve Davidson Transferleri

Trabzonspor bazı transfer istekleri ile bu hafta epey yoğun bir gündemde. Uğur Çiftçi ve Davidson transferlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği şimdiden merak ediliyor. Bordo Mavililer transferler için adım attı ve iki oyuncuyu takımına katmak istiyor.

Süper Lig içerisinde oynamış olduğu 11 maç karşılaşmasında 8 galibiyet ve 3 beraberlik alan Bordo Mavililer bu dönem transfer çalışmalarına biraz daha erken başlayarak, işlerini erken halletmenin ve takımı güçlü bir kadroyla çıkarmanın peşine düştü.

Trabzonspor takımı içerisinde bu dönem transfer çalışmaları biraz daha erken başladı. Sezonun sonunda şampiyonluk ipini isteyen Trabzonspor kadroyu güçlendirme peşinde.

30 yaşındaki Brezilyalı futbolcu Davidson ve 29 yaşındaki Sivas’lı oyuncu Uğur Çiftçi transfer için Trabzonspor planları içerisinde yer alıyor.

Bordo Mavililer şampiyon olmak istiyor ve bu iki oyuncu ile ekibini çok güçlü bir hale getireceğini düşünüyor. 8 + 3 kuralı ile kadroya Türk sol bek katmak isteyen Trabzonspor bakalım ne yapacak?

Bordo Mavililerde Transfer Heyecanı

Trabzonspor iki futbolcuyu takımına katmanın peşinde. Bordo Mavililerde Uğur Çiftçi ve Davidson gündemdeki konular arasında yer alıyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı iki futbolcu için gereken talimatları verdi ve adımları attı.