Trabzonspor

Trabzonspor’dan Şampiyonlar Ligi İçin Özel Transferler

Süper Lig’in zirvesinde yerini alan ve bu başarısını kesinleştirmek için lig maçlarının başlaması bekleyen Trabzonspor takımı yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Kulübün hazırladığı transfer listesinde bugünlerde iki yıldız oyuncu ile ilgili haberler yer almaya başladı.

Karadeniz ekibinin önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynama planları yapması ve oyuncu olarak da bu lige hazırlık yapması söz konusu. Trabzonspor bu planlarına göre yeni oyuncu transfer görüşmelerine başladı.

İşte Trabzonspor’un Yeni Yıldızları

Bordo-mavili takım 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına hazırlıklarını yapmaya başladı. Takım olarak şampiyonluğa odaklanan Trabzonspor yönetimi bir taraftan da önümüzdeki yılın kadrosunu en iyi şekilde hazırlamaya başladı.

Yunanistan’da yayınlanan Neakriti gazetesinde çıkan bir habere göre Trabzonspor yönetiminin Semedo ve Fetfatzidis’in transferi konusunda ısrarlı olduğu belirtildi. Lisandro Semedo ve Giannis Fetfatzidis’in transferi konusunda son günlerde görüşmelerin sıklaştığı ifade edilen haberde 23 ve 29 yaşındaki iki oyuncu ile ilgili olarak son kararların verilmesi bekleniyor.