Trabzonspor

Trabzonspor’dan Alexander Sörloth Inter’in Listesinde

Trabzon’dan Alexander Sörloth Inter’in Listesinde

Trabzonspor takımının yıldız oyuncusu Alexander Sörloth için birçok kulüp devreye girdi. Bunlar arasında İtalyan devi Inter de bulunuyor.

Geçen sezon Trabzon yönetiminin kiralık olarak aldığı Norveçli golcü Sörloth’un talipleri her geçen gün artıyor. Özellikle Avrupa devlerinin oyuncunun peşinde olduğu biliniyor. Oyuncu için daha önce de Leipzig takımı transfer için devreye girmişti.

Sörloth ile ilgili çıkan haberler göre oyuncunun takımı Crystal Palace  ile Inter anlaşmaya vardı.

Yapılan sözleşmenin ayrıntıları hakkında çok fazla bilgi bulunmazken oyuncunun bu yaz Serie A’ya transfer olacağına kesin görü ile bakılıyor.

Trabzonspor Kulübü Kombile Bilet Satmayacak

Trabzonspor yönetimi 2020-2021 sezonunda loca bilet satış fiyatlarını açıkladı. Ayrıca kulüp tarafından yapılan açıklamada kombine bilet satışının da yapılmayacağı belirtildi.

Sadece loca bilet satışının yapılmasına karar verilmesinin ardından biletlerin fiyatları da açıklandı. Bu biletlerin kullanım süresi 1 yıl olacak.

Loca bilet fiyatları Batı VIP 1.000.000 TL, Köşe 400.000 TL, Doğu 300.000 TL Kale Arkaları 150.000 TL olarak açıklandı. Ayrıca yapılan açıklamada köşe locasının iki adet ve 30’ar kişilik olduğu belirtildi.

Güncel Yazılar