Trabzonspor

Trabzonspor’dan 7 Transfer Hedefi

Süper Lig’in başarılı takımlarından Trabzonspor yeni sezona büyük transferlerle başlamak üzere uzu süredir çalışma yapıyor. Yönetimin hazırlamış olduğu listede başarılı oyuncuların bulunduğu biliniyor.

Karadeniz ekibin yönetimi harcama limitlerinin belirlenmesi ile birlikte yeni yol haritasını açıkladı. Trabzon ekibi bu aşamadan sonra nokta atışı 7 transfer yapmayı planlıyor.

Takımın geçen sezonda özellikle stoper mevkiinde sıkıntılar yaşadığını belirten yönetim bu bölgeye iki oyuncu transferi düşünüyor.  Şimdiki stoperlerle yollarını ayıracak olan yönetim bu bölgeye Atakan Gündüz ile Edgar Le’yi düşünüyor.

Trabzon’da Orta Sahaya İki isim

Trabzonspor takımından ayrılan Obi Mikel ile sözleşmesi biten oyuncu Badou Ndiaye’nin yerine orta saha için de iki oyuncu transferi düşünülüyor. Orta saha için durumu kesinlik kazanmayan Sosa’nın gitmesi durumunda bu sayı artabilir açıklaması yapıldı.

Novak’ın ayrılması ile birlikte bu noktaya 1 yerli bir de yabancı oyuncu düşünülüyor. Bu noktlara transfer edilecek oyuncular ile görüşmeler devam ederken Yeni Malatyaspor’un Zimbabveli stoperi Teenage Hadebe ile ilgili de takibin sürdüğü belirtildi. 24 yaşındaki oyuncu için Avrupa’dan talipler olduğu biliniyor. Trabzonspor bu oyuncu için de sırada beklemeye devam ediyor.

Güncel Yazılar