Trabzonspor

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır ve Guilherme

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır ve Guilherme

Süper Lif ekiplerinden Trabzonspor takımında gözler oyuncular Uğurcan Çakır ve Guilherme’nin durumunun ne olacağında. Bir süredir iki oyuncu ile yönetimin görüşmeleri devam ederken oyuncuların ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

Geçen sezon şampiyonluğu en büyük adaylarından olan ve son anda bu fırsatı kaçıran Karadeniz ekibinde ayrılıklar yaşandı. Ayrılan oyuncular arasında Novak, Sosa ve Sörloth bulunuyor. Bu oyuncuların dışında Uğurcan Çakır ve Guilherme’nin de ayrılacağı haberleri gelmeye başladı. İki oyuncu için kulübün görüşmeler yaptığı biliniyor.

Şampiyonluk Yarışı Yeniden

Trabzonspor yeni sezonun ilk 2 haftasında 5 puan kaybetmiş olmasına rağmen şampiyonluk yarışına yeniden katılmak ve şampiyon olmak için bundan sonraki maçlara bakacak. Takım şampiyonluk hedefine ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Geçen sezon sonunda transferlere başlayan Karadeniz ekibi birçok yeni oyuncu ile kadrosunu güçlendirirken eksik bölgelere transferlerine devam edecek.

Alexander Sörloth’un Leipzig takımına transfer olması ile birlikte harcama limiti konusunda rahatlayan Trabzon ekibi yeni transferlere kapı aralayabilecek.

Güncel Yazılar