Trabzonspor’da Uğurcan Çakır Belirsizliği Son 1 Hafta

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır belirsizliği, çözümlenemedi. Avrupa kulüplerinin yakından takibe aldığı Uğurcan Çakır için Bordo Mavili kadronun beklediği teklif bir türlü gelmedi. Fırtına, önümüzdeki 1 hafta içerisinde herhangi bir takımdan teklif gelmez ise 26 yaşındaki kaptanın sözleşmesini yenileyecek ve şartlarını iyileştirecek. Aynı zamanda başarılı futbolcunun ücretinde de artışa gidilmesi bekleniyor.

Bordo Mavili kulüp, başarılı kalecisi Uğurcan Çakır için Avrupa’dan beklediği teklifi resmi olarak bir türlü alamadı. Trabzonspor, en iyi oyuncularından birini ucuza vermeyi düşünmüyor. Bu nedenle beklenen yüksek fiyatlı teklif son 1 hafta içerisinde de gelmez ise sözleşme yenilenecek.

Avrupa Kulüpleri Yakından İlgileniyor

Uğurcan Çakır, yeşil sahada gösterdiği performans ile Avrupa kulüplerinin ilgisini çekmişti. 2022 – 2023 sezonunun başlamasına 1 hafta kala yetenekli kaleci için Trabzonspor, hala resmi bir teklif alabilmiş değil. Bordo Mavili yönetim, beklenen teklif gelmez ise Uğurcan Çakır’ın kadrodaki yerini muhafaza etmeyi planlıyor. Başarılı futbolcunun ilerleyen zamanlarda değerleneceğine olan inanç, he kulüp içerisinde hem de taraftarlar arasında mevcut. Bu nedenle astronomik bir teklif gelmediği sürece milli eldiven, Fırtına kadrosunda oynamaya devam edecek.

Trabzonspor, yalnızca Spor Toto Süper Lig 2022 – 2023 sezonu için değil aynı zamanda Şampiyonlar Ligi için de kritik başarılara imza atmayı planlıyor. Bu nedenle Bordo Mavili yöneticiler en büyük kozlarından biri olan başarılı kaleciyi kaybetmek istemiyor. Uğurcan Çakır’a son 1 hafta içerisinde beklenen teklif gelmez ise sözleşmesi yenilecek ve şartları iyileştirilecek. Ek olarak ücretinde de artışa gidilecek.

Senelik Ücreti 9 Milyon TL!

Uğurcan Çakır, Bordo Mavili ekipteki dinamik oyunu ile hem yönetimin hem de taraftarların sevgisini kazanmış durumda. Kaptana ilerleyen günlerde beklenen transfer teklifi gelmez ise Trabzonspor, kadroda kalmasını sağlayacak. Yıldız futbolcunun performansının her geçen gün ilerlediğini düşünen Fırtına, sonraki senelerde Avrupa kulüplerinin iyi teklifler yapacağını düşünüyor. Trabzonspor’dan senelik olarak 9 milyon TL alan Uğurcan Çakır’ın ücretinde de iyileştirme yoluna gidilecek. Fırtına’nın hedefinde kaptan oyuncusunu ilerleyen günlerde daha yüksek fiyatlara satmak var.