Fernandes

Trabzonspor’da Transfer Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Süper Lig takımlarından Trabzonspor bir süredir devam ettirdiği transfer çalışmalarına hız verdi. Bu sezona şampiyon olma hedefi ile başlayan Karadeniz ekibi kadrosunu güçlendirmek için nokta transfer çalışmaları yapmaya devam ediyor.

Sol bek mevki, stoper ve orta saha transferleri için çalışmalarına hız veren Trabzonspor görüşmeleri tamamladıkları 6 oyuncuyla imza aşamasına gelindiği belirtildi.

Kardeniz ekibinin dünyaca tanınan yıldızlarından olan Alexander Sörloth, Caleb Ekuban ve kaleci Uğurcan Çakır’ın çok fazla talibinin bulunduğu ancak bu isimlerle ilgili olarak henüz resmi teklif gelmediği belirtildi.Bu oyunculara gelecek tekliflerin değerlendirileceği ve onların yerine yeni oyuncu arayışına girileceği bildirildi.

Trabzonspor’da 6 Transfer Tamamlandı

Yeni sezon için transfer çalışmalarına hız veren Trabzonspor 8 transfer planı yapıyor. Bu 8 transferden 6 oyuncu ile imza aşamasına gelindiği belirtildi. Karadeniz ekibinin transfer harcamalarını TFF tarafından belirtilen limite göre ayarlayacağı ve imzaları da bu limite göre atacağı belirtildi.

Trabzon ekibi sezon sonu sözleşmesi biten Sosa ile ilgili olarak oyuncunun kararını bekliyor. Yönetimin Sosa’ya teklifini sunduğu ve oyuncunun dönüş yapmasını beklediği bildirildi.

Güncel yazılar