Trabzonspor’da Son Dakika Gelişmesi

Trabzonspor, gelecek sezon için iki futbolcu konusunda bir seçim yapmaya hazırlanıyor. Önce Sörloth’dan yana şansını kullanmak isteyen Karadeniz devi eğer Sörloth’den olumsuz yanıt alırsa rotasını başka bir oyuncuya çevirmeyi düşünüyor. Bu sezon Fırtına takımına mutlaka bir futbolcuyu ekleyeceği düşünüyor. Takıma katmak istediği Sörloth için kolları sıvayan Trabzonspor, Norveçli futbolcu için teklifini yaptı ve çalışmalarını sürdürerek oyuncuyu ikna etmeye çabalıyor.

Trabzonspor İki Seçenek Arasında

Futbol camiasında birçok taraftar Trabzonspor ile ilgili gelişmeleri çok yakından takip ediyor. Trabzonspor’un sıkı fanları, Lapadula veya Sörloth futbolcularından hangisinin takımda oynayacağını merak ediyor. Bordo Mavililer, Sörloth için transfer adına her türlü teklifi yaptı ve sonucu bekliyor. Beklenen transfer olmadığı takdirde başka bir futbolcu seçimi yapılacak. Takıma yeni bir futbolcu transferini kafaya koyan Bordo mavililer, hangi futbolcuyla anlaşacak, henüz bilinmiyor. Ancak son gelen haberler iki futbolcudan birinin olacağı yönünde.

Benevento formasını giymiş olan Gianluca Lapadula seçimini de değerlendirecek olan Trabzonspor, Norveçli golcü Sörloth olmazsa alternatif üzerinde duracak. Fırtına, Lapadula ve Sörloth oyuncularının oldukça başarılı futbolcular olduklarını ve bu başarılarıyla takımını daha da güçlendireceğini düşünüyor. Sörloth ile Lapadula’nın performansını oldukça beğenen Trabzonspor, gelecek vadeden başarılı işlere imza atacağını düşündüğü bu iki futbolcuyu uzun süredir gözüne kestirmişti. Tranzonspor’un Sörloth veya Lapadula’dan hangisi ile anlaşacağı şu an için belirsiz.

Fırtına’da Son Dakika Gelişmesi

Trabzonspor’da son dakika gelişmesi futbolseverleri oldukça heyecanlandırdı. Golcü arayışlarına devam eden Karadeniz devi, henüz isim belirlemese de iki futbolcu üzerinde düşünüyor. Alexander Sörloth ya da Gianluca Lapadula seçimleri ile futbol camiasını oldukça heyecanlandıran Trabzonspor, bu iki muhteşem oyuncudan birine forma giydirebilecek.

Cevap beklemekte olan Karadeniz ekibi, Sörloth olmadığı takdirde teklifi Lapadula’ya yapacak gibi görünüyor, planlarını bu şekilde yapan takımın hangi oyuncu ile anlaşacağı şimdilik belirsiz. İki futbolcuya da gerekli teklifi sunan takım, temasları ile görüşmeler halinde. Bu transferlerden hangisi olacak belirsiz ama takımın son gaz gideceği ve büyük başarılara imza atacağı kesin gibi görünüyor.