Trabzonspor’da Orta Sahaya 3 Aday

Trabzonspor takımında top koşturan Obi Mikel son dönemlerde yaşanan olumsuzlar sebebiyle İngiltere’de bulunan yakınlarının yanına gitti. Mikel’in gitmesi ile boşalan orta sahaya yeni 3 ismin geleceği haberler dolaşmaya başladı.  Bu konuda 3 isim ön plana çıkıyor.  Ante Palaversa, Marvelous Nakamba ve Frank Boya bu üç isim. Kulüp yetkilileri bu konuda görüşmelerine devam ediyor.

Lig Arasında Transfer Görüşmelerine Devam

Koronavirüs sebebiyle lig maçlarına ara verildiği bu dönemde Trabzonspor takımı önümüzdeki sezonun transfer görüşmelerine başladı. John Obi Mikel’in gitmesi ile boşalan ön libero pozisyonunu öncelikli olarak doldurmak isteyen Trabzonspor takımının yetkilileri bu pozisyon için 3 ismi belirledi. Bu üç isim ile ilgili olarak Ante Palaversa, Marvelous Nakamba ve Frank Boya isimleri çokça konuşuluyor.

Marvelous Nakamba’yı Aston Villa’dan kiralamayı hedefleyen Trabzonspor Ante Palaversa’yı da Manchester City’den transfer etmeyi planlıyor. Kamerunlu oyuncu Frank Boya ise kulübün görüştüğü bir diğer oyuncu. Bu üç isim arasında transfere en yakın olarak Frank Boya’nın olduğu söyleniyor.