Trabzonspor

Trabzonspor’da Nwakaeme Antrenmana Takımla Birlikte Çıktı

Süper Lig’in 22.haftasında Demir Grup Sivasspor’u konuk eden Trabzonspor maçı 2-1 kazanarak liderlik koltuğuna oturdu. Önümüzdeki hafta Beşiktaş ile karşılaşacak olan Karadeniz takımı bu maçın hazırlıklarını yapmaya başladı. 22 Şubat Cumartesi günü oynanacak maçın hazırlıkları Teknik direktör Hüseyin Çimşir kontrolünde yapıldı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenman basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Antrenmanda Caleb Ekuban ve Abdülkadir Ömür takımda ayrı olarak çalışırken sakatlıkları devam etmekte olan Ahmet Canbaz ile Yusuf Sarı antrenmana katılmadığı ifade edildi.

Antrenmana Sivas Maçında Sakatlanan Anthony Nwakaeme de Katıldı

Bu hafta oynanan Demir Grup Sivasspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Nijeryalı futbolcu Anthony Nwakaeme antrenmana takımla birlikte katıldığı belirtildi. Antrenmanda iki grup olarak idman yaptıkları çalışmaların ikinci kısmında ise telafi çalışması yapıldığı söylendi. Salı gününün izinli olarak geçirecek olan futbolcular Çarşamba günü yeniden antrenmanlara devam edecekler.

Trabzonspor Beşiktaş maçına grubunun lideri olarak çıkacak. Takımın motive olması ve oyuncuların moral olarak maça hazır olmasında bu liderliğin çok önemli etkisinin olacağı bildirildi. Trabzonspor bu maçı kazanarak liderliğini uzun süre daha devam ettirmek istiyor.