Trabzonspor

Trabzonspor’da Konyaspor Maçına Hazırlık Başladı

Trabzonspor Süper Lig’de 33.haftada İttifak Holding Konyaspor ile karşılaşacak. Bu maç için hazırlıklarına başlayan Karadeniz ekibi 19 Temmuz Pazar günü sat 21.00’de maça çıkacak. Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde Trabzonspor çıkacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik direktör Hüseyin Çimşir kontrolünde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmanda, oyuncular taktiksel çalışmalar yaptı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada takımın maç için çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Oktay Derelioğlu Trabzonspor’a Teknik Direktör Olmak İsterim

Süper Lig’in Karadeniz temsilcilerinden Trabzonspor takımının eski oyuncularından Oktay Derelioğlu eski takımı hakkında konuştu. Trabzonspor ile şampiyonluk yaşamak istediğini belirten Oktay Derelioğlu kulübe teknik direktör olarak dönmeyi istediğini de açıkladı.

Sosyal medyada yayınlanan bir spor programına katılan ve soruları cevaplayan Trabzonspor eski futbolcularında Oktay Derelioğlu takımdan kendi isteği ile ayrılmadığını söyledi.

Sonrasında Beşiktaş’ta oynayan oyuncu kendisini Trabzonspor’a daha yakın hissettiğini söyledi. Derelioğlu takımın başına geçmek ve birlikte şampiyonluğu yaşamak istediğini belirtti.

Güncel Yazılar