Trabzonspor

Trabzonspor’da Flavio’nun Lisansı Çıkarıldı

Trabzonspor’da Flavio’nun Lisansı Çıkarıldı

Süper Lig’in başarılı takımlarından Trabzonspor takımının Brezilya ekiplerinden Bahia takımından transfer ettiği Flavio’nun lisansı henüz çıkarılmamıştı. Marlon ve Flavio’nun lisansının olmaması Beşiktaş maçına çıkacak olan oyuncular için engel oluşturuyordu.

İki oyuncudan Flavio ile ilgili beklenen haber geldi ve oyuncunun lisansı çıkarıldı. Marlon’un da lisansını yakın zamanda çıkarılacağı düşünülüyor.

Trondsen’in Sakatlığı Uzun Sürecek

Trabzonspor sezonun ilk maçına çıkmaya hazırlanırken ön çapraz bağları kopan yeni transfer Trondsen’in sakatlığı ile ilgili yapılan açıklama moralleri bozdu.

Ekibin Sağlık Kurulu Başkanı Kibar Yaşar Güven tarafından takımın sakatlığı devam eden oyuncuları ile ilgili açıklamada bulundu. Trondsen, Marlon Xavier ve Joao Pereira’nın tedavilerinin devam ettiğini belirten Güven Trondsen’in 6 ay sahalardan uzak kalacağını duyurdu.

Trondsen’in MR’ında sağ diz ön çapraz bağında yırtık tespit edildiğini belirten Güven, oyuncunun yaklaşık 6 ay süreyle sahalardan uzak kalması öngörüldüğünü ifade etti.

Güncel Yazılar