Trabzonspor

Trabzonspor’da Ekip Tamamlandı

Süper Lig’in lideri konumundaki Trabzonspor, korona virüs salgın tehlikesi sebebiyle verilen arada sakat bulunan oyuncuların dönmesi ile tam ekip çalışmalara başladı. Sakatlıkları bulunan Abdülkadir Ömür, Ekuban ve Guilherme’nin iyileşerek takıma katılması ile birlikte Trabzonspor’un hücum hattı tamamlanmış oldu.

Süper Lig koltuğuna oturan ve liglerin bitmesi ile şampiyonluğunu ilan etmek isteyen Trabzonspor antrenmanlarına devam ediyor. Liglere ara verilmeden önce sakatlıkları bulunan 3 hücum oyuncusunun da dönmesi ile tam ekiple çalışmalarına devam ediyor.

Sakat Oyuncular İyi Bir Hazırlık Yaptılar

Sakatlıkları bulunan oyuncularının takıma dönmesi ile Trabzonspor takımı ligler için olumlu bir adım atmış oldu. Abdülkadir Ömür yaptığı çalışmalarda sezon başı kampı gibi bir çalışma yaparak sahaya çıkmaya hazır hale geldi. Teknik Direktör Hüseyin Çimşir’in de desteği ile oyuncu sakatlığını atlatarak takım katıldı. Caleb Ekuban ise verilen arada fiziki çalışmalarını devam ettirip takıma katılacak hale geldi.

Yeni Malatyaspor’dan transfer edilen Guilherme ise sezon arasında eksikleri ile geldiği için bu eksiklerinin tamamlanması sağlandı. Brezilyalı oyuncunun takımdaki güçlü oyuncularla takıma çok büyük katkısı olacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar