Trabzonspor’da, Denizlispor Maçı Hazırlıkları Son Hız Sürüyor

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da yaptığı çalışmalar ile tamamlayarak Trabzon’a dönen ve dünü izinli geçiren Trabzonspor oynayacağı kupa maçları için hazırlıklarına başladı.  Ziraat Türkiye Kupası için oynayacağı Denizlispor maçı için hazırlıklarına başladı.

Teknik direktör Hüseyin Çimşir yönetiminde saat 16.00’da başlayan antrenmanda pas ve dayanıklılık çalışmaları yapıldı. Antrenmanın son bölümde yarı sahada çift kale maç oynandı. Yapılan çalışmalara sakatlığı bulunan ve tedavileri devam eden Abdülkadir Ömür, Ahmet Canbaz ile transfer görüşmesi için izin verilen Avdijaj katılmadı. Sturridge salonda çalışmalarına devam ederken, Novak ile Uğurcan takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

Trabzonspor’da Kupa Maçlarına Hazırlıklar Başladı

Teknik direktör Hüseyin Çimşir Trabzonspor ile yollarını ayıran Ünal Karaman’dan sonra takımın başına geçerek çalışmalarına başladı. Trabzonspor’un Antalya’daki kampında takımın başına geçen Çimşir teknik direktör olarak ilk olarak Trabzonspor ile çalışmalarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yaptı. Takım yeni teknik direktörleri ile Denizlispor maçı için çalışmalarına devam edecek.