Trabzonspor’da Ava Hazırlık

Trabzonspor Süper Lig’e bomba gibi girip, başlangıcını yapacak. Son dakika spor haberlerinde Trabzonspor’da ava hazırlık haberi gündeme düştü. Fenerbahçe’nin arkasından ikinci sıraya yerleşen ve 18 puan toplayan Trabzonspor ilk 8 hafta için gayet iyi bir başlangıç yaptı.

Süper Lig için iyi bir giriş yapan Trabzonspor aldığı puan ile de taraftarlarını sevindirdi. 9. haftada ezeli rakibi Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor’un iyi bir hazırlık süreci ile disiplinli bir stratejik çalışmadan geçtiği biliniyor.

Karadeniz ekibinde teknik direktör Avcı derbiye sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Takımı en iyi şekilde ezeli rakipleri Fenerbahçe ile oynayacakları maça hazırlayan Trabzonspor’un Teknik Direktörü Abdullah Avcı taktiksel stratejileri ile de ayrıca gündemde.

Dakikası dakikasına derbiye çalışan Abdullah Avcı’nın Fenerbahçe ve Trabzonspor maçı için gün saydığı her halinden belli oluyor. İlk 8 haftada toplamda 18 puana gelen Trabzonspor bakalım Fenerbahçe derbisinde nasıl bir sonuçla karşılaşacak?

Fırtına Geliyor

Trabzonspor’un teknik direktörünün ifade ettiği konu Fenerbahçe’den çok daha fazla üstün olduklarını düşünmesidir. Orta sahada olan iki tane tecrübeli futbolcularının bu alanda oldukça iyi ve üstün olduğunu teknik direktör belirtmişti. Trabzonspor’un Teknik Direktörü Abdullah Avcı, teknik olarak takımlarının ezeli rakipleri Fenerbahçe’den daha iyi bir durumda olduğunu vurguladı. Orta sahada iki üstün futbolcumuz ve iyi hazırlanan başarılı takım oyuncularımızla

beraber maça harika hazırlandıklarını belirten Avcı, sonucu merakla bekliyor.

Karadeniz ekibi maça oldukça iyi hazırlanarak ezeli rakipleri Fenerbahçe’yi yenmeyi düşünüyor. Usta çalıştırıcı Avcı, iki orta saha oyuncusu ile tüm takımı şekillendireceğini ifade etti.

Fotomaç ile yayınlanan haberlere göre, Marek Hamsik savunma ile çıkacak ilk topları alacak. Slovak yıldız ise ana dağıtım görevini üstlenecek. Şut denemesini de kaleye yaklaştığında deneyip, kazanacak.

Trabzonspor Son Dakika Haberleri

Trabzonspor stratejileri ile Anastasios Bakasetos kaleye yakın oynayacak. Hamsik savunma, ana dağıtım Slovak yıldızda, Fenerbahçe kalesine yakın oynayacak isim ise Bakasetas seçildi. Bakasetas fırsatını bulunca hemen gol atacak.

Raket gibi sol ayağını kullanan başarılı futbolcu Bakasetas ve diğer ekip gruplama stratejileri ile Abdullah Avcı Fenerbahçe derbisine Karadeniz ekibini eksiksiz hazırlıyor.