Trabzonspor

Trabzonspor’a Yeni Teknik Adam Tavsiyesi

Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor sezonun sonuna doğru yollarını ayırdığı Hüseyin Şimşir’in yerine teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Karadeniz ekibi için 70 yaşındaki Alman teknik adam Winfried Schäfer’in tavsiye edildiği belirtildi.

Trabzon yönetimi bir süredir takımı çalıştırmak üzere geçici olarak takımın başına getirdiği Eddie Newton’un yerine yeni teknik adam arıyor. Birçok isim ile görüşmelerin devam ettiği belirtilirken bu isimlere bir yenisi daha eklendi.

Winfried Schäfer’in Şartları Uygun Geldi

Trabzonspor ekibinin daha önce Özkan Sümer döneminde de gündemine aldığı Winfried Schäfer yeniden Karadeniz ekibinin başına geçmesi için yönetimin listesine girdi. Trabzonspor yönetimi teknik adamın  manejerlik ücretinin olmaması ve mali yönden uygun bulunduğu ve değerlendirmeye alındığı belirtildi.

Abdullah Avcı ile de görüşmelerini sürdüren Trabzon ekibinin Avcı ile görüşmelerdeki son duruma göre Winfried Schäfer’i değerlendireceği belirtildi.

FC Baniyas, Stuttgart, Muangthong United, M’gladbach II, Al Ahli, FK Baku, Tayland, Jamaika gibi birçok takımı çalıştıran deneyimli teknik adam 70 yaşında bulunuyor.

Güncel Yazılar