Trabzonspor

Trabzonspor Transferlerde Son Hız

Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor önümüzdeki yılın kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. Şu anki takımın büyük bir bölümünü koruyarak takımı eksiklerini tamamlayacak olan Karadeniz ekibi öncelikli olarak stoper, sol bek ve orta saha için takviye düşünüyor. Trabzon yönetimi transfer çalışması yapacağı oyuncularla görüşmelerine başladı.

İlk Sırada Elneny Sonra Jemerson

Trabzonspor ekibinde Ndiaye’nin kiralık sözleşmesinin bitmesi ve Mikel’in de pandemi döneminde takımdan ayrılması ile birlikte Sosa takımda kalsa bile merkeze bu oyuncular yerine 2 oyuncu alınacak.

Beşiktaş’ta forma giyen ve kiralık olduğu için takımı Arsenal’e dönen Mohamed Elneny Trabzon yönetiminin ilk takibinde olan oyuncu oldu. 28 yaşındaki Mısırlı oyuncuyu Arsenal yeniden kiralayacağını duyurdu. Oyuncunun eski hocası Abdullah Avcı da oyuncunun yeniden Türkiye gelmesini istiyor.

Trabzon ekibinin markaja aldığı bir diğer oyuncu ise Monaco forması giyen Jemerson oldu. 27 yaşındaki Brezilyalı oyuncu için takımında forma şansı bulamadığı için ayrılmak isterken Karadeniz ekibi kiralama yolu ile onu almak istiyor.

Trabzon’un transfer listesinde olan oyunculardan biri de Antalyaspor oyuncusu Ufuk Akyol oldu. 22 yaşındaki oyuncunun Antalya ile 2024’e kadar kontratı bulunuyor. Bu oyuncu için Trabzonspor takas yöntemini seçmeyi planlıyor.

Güncel Yazılar