Trabzonspor

Trabzonspor Transferinde Yeni İsim Doğukan

Süper Lig’in lideri durumunda olan Trabzonspor önümüzdeki sezona bomba gibi başlamayı planlıyor. Bu konuda uzun süre önce çalışmalara başlayan Trabzon ekibi yurtiçinden ve yurtdışından birçok oyuncu ile görüşmelerine devam ediyor. Transfer teklifi götürdüğü oyunculardan imzayı atanlarında bulunduğu belirtildi.

Rezan Çorlu, Mustafa Kapı, Oğuz Yılmaz ve Burak Kapacak ile görüşmeler devam ederken Bordo-Mavililer rotayı Antalyasporlu genç oyuncuya kırdı. 21 yaşındaki başarılı oyuncunun Doğukan Sinik olduğu ortaya çıktı.

Doğukan Avrupa’yı İstiyor

Trabzonspor Kulübü’nün başına Ahmet Ağaoğlu’nun gelmesi ile birlikte yapılan planlama çerçevesinde mali yönden büyük bir rahatlama söz konusu oldu. Bu rahatlama ile birlikte takımın transfer çalışmaları da emin adımlarla atılıyor.

Kulübün listesinden yer alan yerli oyunculardan biri de Antalyaspor’da iki sezondur forma giyen 21 yaşındaki genç oyuncu Doğukan Sinik bulunuyor. Doğukan’ın transfer konusunda Avrupa’ya sıcak baktığı belirtiliyor. Antalyaspor ile sözleşmesi önümüzdeki yıl bitecek olan oyuncu için Trabzonspor’un bir an önce teklif götürme konusunda adım atması bekleniyor.

Güncel Yazılar: