Trabzonspor

Trabzonspor Transferinde Ayrılık Noktası

Süper Lig’in en önemli temsilcisi Trabzonspor transfer çalışmalarına hız verirken sözleşmesi biten oyuncuları ile de görüşmeler yapıyor. Bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Pereira ile yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanamadığı belirtildi. Portekizli oyuncuya sağ bek teklifinde bulunulduğu ve oyuncunun da bunu kabul etmediği için görüşmelerde iplerin kopmak üzere olduğu bildirildi.

Trabzonspor’un diğer yabancı oyuncularla da görüşme yaptığı ve Jose Sosa ve Filip Novak’la anlaşmada son aşamaya gelindiği söyleniyor. Pereira’nın ise kendisine teklif edilen sağ bek teklifinden ve transfer fiyatından dolayı anlaşmaya yaklaşmadığı söylenirken oyuncunun İspanyol ve Alman kulüplerle temasa geçtiği belirtildi.

Teklif Edilen Rakamı Kabul Ederse Devam

Portekizli 36 yaşındaki futbolcu Pereira’nın Trabzonspor kulübü ile görüşmeleri tıkandı. Bu sezonun sonunda sözleşmesi bitecek olan oyuncu kulüp yönetimi ile görüşmeler yaptı. Görüşmelerde oyuncuya teklif edilen pozisyon ve fiyat konusunda sıkıntı çıktığı belirtildi. Pereira’nın teklif edilen fiyatı düşük bulduğu ve bu sebeple anlaşmaya yanaşmadığı söyleniyor.

 Haziran ayında sözleşmesi bitecek olan oyuncu uzun süredir diğer oyuncularla transfer görüşmesi yapılmasına ve kendisiyle görüşülmemesine kızdığı bildirildi.

Güncel Yazılar