Trabzonspor

Trabzonspor TFF’den Yanıt Bekliyor

Süper Lig’de şampiyon olmak için gün sayan Trabzonspor, son günlerde yaşanan olaylarla ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulundu. Kulüp yetkilileri yaşananlarla ilgili olarak bazı sorulara yanıt aramak için harekete geçmişti. Bordo-mavililerin TFF’ye yaptığı başvurularla ilgili olarak bazı ayrıntılar ortaya çıktı.

Trabzonspor TFF’ye resmi bir yazı göndererek federasyona bazı sorular sordu. TFF’ye sorulan sorular arasında TFF içinde bir yapılanma var mı, Hakemler etki altına mı alınıyor, kurullarla kulüp başkanları arasında bir bağlantı var mı? gibi sorular soruldu. Trabzonspor Kulübü gönderdiği yazıda bu sorularla ilgili bir araştırma yapılmasını istedi.

Soruların Cevapları Bekleniyor

Trabzonspor Kulübü’nün TFF’ye gönderdiği ve sonuç beklediği sorular bulunuyor. Bunun yanında Trabzon Barosu’nun Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve birçok kişi hakkında yaptığı suç duyurusu da ek olarak yer aldı.

Özellikle Süper Lig’deki maçlarda bazı hakemlerin özellikle görevlendirilmesinin de sorulduğu bu konu ile ilgili çıkan haberler arasında bulunuyor.

Güncel Yazılar