Trabzonspor Fenerbahçe maçı

Trabzonspor Taraftarlarına Sağduyu Çağrısı

1 Şubat Cumartesi Günü itibariyle oynanacak olan Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesinde Trabzon kentinde yer alan yerel gazeteler; taraftarlara sağduyu çağrısında bulundu. Taraftarların takımlarını desteklerken sağduyulu davranmaları konusunda çağrıda bulunan yerel gazeteler; bu konuya dair açıklamalarda bulunuyor.

Trabzonspor takımı taraftarlarına sağduyu çağrısında bulunan yerel gazeteler; bu şekilde takımlarına destek vermeleri önerisinde bulundu. Oyuna Gelme Trabzon, şeklinde bir açıklamada bulunan yerel gazeteler; taraftarların sağduyu davranmalarının üzerinde durdu. Açıklamada Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamalara yer verilerek; taraftarların oyuna gelmemesi gerektiği de belirtildi.

Çok Sayıda Yerel Gazete Çağrıda Bulundu

Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesinde şehirdeki yerel gazeteler; taraftarlara sağduyu çağrısında bulundu. Kuzey Ekspres, Sonnokta, Karadeniz, Taka ve Karadeniz’den yerel gazeteleri; taraftarlara sağduyu çağrısında bulunarak, olası tahriklere gelinmemesi gerektiğini belirtti.

Trabzonspor’un zirve yarışında önemli virajlarından birisi olan Fenerbahçe maçından takımlarının yara almadan ayrılması için sağduyulu davranılması gerektiğine vurgu yapan yerel gazeteler; hiçbir şekilde tahriklere kapılmamak gerektiğini de belirtti.  Fenerbahçe takımının maç öncesindeki açıklamalarına da değinilen haberde; taraftarların sağduyulu bir şekilde takımlarını desteklemeleri gerektiğinden de söz edildi.