Trabzonspor

Trabzonspor Mısırlı Oyuncu İle Anlaşma Sağladı

Süper Lig’in başlamasını ve şampiyonluğunu ilan etmeyi sabırsızlıkla bekleyen Trabzonspor corona virüs sebebiyle lige ara verilmesini fırsat bilerek transfer çalışmalarına hız verdi. Önümüzdeki yıl için birçok transfer görüşmesi yapan Bordo-mavililer görüştüklerinin birçoğu ile imza atma aşamasına geldi.

Süper Lig maçlarına ara verilmesi ile birlikte birçok kulüp bu boşluğu transfer çalışmaları ile değerlendirdi. Trabzonspor’un da bu görüşmeleri yoğun şekilde yaptığı biliniyor.  Son olarak kulüp yetkililerinin Mısır ekibi Zamalek’te forma giyen Archraf Bencharki ile görüştüğü bildirildi.

Achraf Bencharki Görüşmesi Olumlu

Süper Lig’in şampiyonu olmaya hazırlanan Karadeniz temsilcisi transfer görüşmelerinde son olarak Mısır’da forma giyen bir oyuncu ile görüşme yaptı. 25 yaşındaki başarılı oyuncunun sol kanatta oynayacağı ve Trabzonspor ile anlaşma sağladığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Karadeniz fırtınasının son transfer görüşmelerinden anlaşma sağladığı Bencharki Fas’ta dünyaya geldi. Yıldız oyuncunun sol kanat mevkisinin yanında forvet arkası ve forvet mevkisinde görev alabileceği belirtiliyor. Oyuncunun transfer ücretinin 800 bin Euro olduğu açıklandı.

Güncel Yazılar: