Trabzonspor

Trabzonspor Marcelo İle Boşluğu Dolduracak

Süper lig ekiplerinden Trabzonspor pandemi sürecinde önümüzdeki yılın transferlerini tamamlamayı hedefliyor. Bu konuda özellikle yerli ve genç oyunculara yönelen kulüp Balıkesirspor’dan Anıl Başaran ve Aly Malle ile anlaştı. Altınordu takımından ise Muhammed Taha Tepe anlaşma yapıldı.

Trabzonspor transfer konusunda Avrupa’da temaslarını sürdürüyor. Transfer konusunda çok uzun bir liste hazırlayan Karadeniz ekibi bu listedeki oyuncuları tek tek yoklayarak transfer konusunda titiz bir çalışma sürdürüyor.

Marcelo Trabzonspor’un Yeni Hedefi

Trabzonspor Beşiktaş’ın eski stoperlerinden Marcelo ile temas kurdu. Beşiktaş’tan 7 milyon Euro karşılığında Fransız ekibine giden oyuncu yaşadığı sıkıntılar sebebiyle Lyon’dan ayrılmayı planlıyor. 33 yaşındaki başarılı oyuncunu bonservisi konusunda somut adımlar atılması planlanıyor.

Karadeniz ekibi yaptığı yeni ve güçlü transferlerine rağmen savunmayı teslim edebileceği güçlü bir oyuncunun boşluğunu yaşıyor. Marcelo işte bu boşluğu dolduracak oyuncu olarak görülüyor.

Trabzonspor şampiyonluk konusundaki belirsizlik ve CAS’tan gelecek habere göre bu transfer konusunda adım atacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar