Trabzonspor

Trabzonspor Kupayla Sezonu Bitirmek İstiyor

Süper Lig’de şampiyonluk yarışından ayrılan Trabzonspor ekibi bu sezonu alacağı kupa ile sonlandırmak istiyor.

Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası finalinde Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak. Kupa maçının finalinden önce antrenör Eddie Newton ile kaptan Jose Sosa bir basın toplantısı düzenledi. Maç öncesi değerlendirmede bulunan ikili final maçını kazanıp evlerine bir kupa ile dönmek istediklerini belirttiler.

Newton Kupayla Dönmek İstiyoruz

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Alanyaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor ekibinin antrenörü Eddie Newton maçtan önce yaptığı açıklamada Alanyaspor’un çok etkileyici bir takım olduğunu söyledi. Rakiplerinin çok güçlü olduğunu belirten Newton onların güçlü yönlerine karşı çalışma yaptıklarını ifade etti.

Finalde olmanın çok heyecan verici bir durum olduğunu belirten takım antrenörü inşallah kupayı alarak döneceğiz şeklinde konuştu.

İkinciliği aslında istemediklerini ama kupada final oynamanın da mutluluk verici bir durum olduğunu söyleyen Newton taraftar desteğinin çok önemli olduğunu belirtti.

Kaptan Jose Sosa ise yaptığı açıklamada final maçında Trabzonspor’u temsil ettikleri için çok mutlu olduklarını belirtti. Sezon boyu verdikleri mücadeleyi kupa ile taçlandırmak istediklerini belirten Sosa böyle şansın her zaman karşılarına çıkmayacağını ifade etti.

Güncel Yazılar