Trabzonspor

Trabzonspor Kayseri’yi 1-0 Yendi

Süper Lig’de şampiyonluk hesapları yapan Trabzonspor ekibi ligi 34. Ve son haftasında Kayserispor’a konuk oldu. Maçı 1-0 kazanan Karadeniz ekibi ligi 2.sırada ve 65 puanla bitirdi. Karşılaşmadan sonda her iki takımın teknik direktörü açıklamalarda bulundu.

Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki yaptığı açıklamada hakemlerle ilgili değerlendirmede bulundu. Yenildikleri ve küme düştükleri için çok üzgün olduğunu belirten Prosinecki hakemler öyle kararlar veriyorlar ki olacak gibi değil diyoruz şeklinde tepkilerini ortaya koydu.

Trabzonspor Teknik Sorumlusu Eddie Newton Konuştu

Trabzonspor ekibinin 1-0 galip geldiği karşılaşmadan sonra Trabzonspor Teknik Sorumlusu Eddie Newton açıklamalarda bulundu.  Teknik sorumlu konuşmasına kalecileri Uğurcan Çakır’ı överek başladı. Uğurcan’ın inanılmaz kurtarışlar yaptığını ifade eden Newton kalecinin çok zorlu kurtarışlar yaptığını belirtti.

Eddie Newton, ilk yarıda çok iyi bir maç çıkardıklarını söyleyemeyeceğini ifade etti. İkinci yarıda daha iyi bir oyun sergilediklerini ve maçı kazandıklarını belirten teknik sorumlu Uğurcan’ın kurtardığı pozisyon ile ilgili de konuştu. Bulunduğu açıdan topun çizgiden geçip geçmediğini göremediğini ama kalecileri Uğurcan’ın çok güzel kurtarışlar yaptığını belirtti.

Güncel Yazılar