Trabzonspor  Giannis Fetfatzidis’e Talip

Trabzonspor takımı önümüzdeki yıl ile ilgili transfer çalışmalarına yavaş yavaş başlarken Yunan medyasında Karadeniz ekibi ile ilgili bir haber yayınlandı. Yayınlanan haberde sürpriz bir isim Trabzonspor ile anıldı.  Yunan medyasında çıkan habere göre Giannis Fetfatzidis Trabzon yöneticileri tarafından incelemeye alındı. 29 yaşında olan ve hücum hattının her iki kanadında da çok iyi görev yapabilen Giannis Fetfatzidis’e transfer konusunda en yakın takımın Trabzonspor olduğu belirtildi.

Ülkemizde olduğu gibi Avrupa liglerinde de maçların ertelenmesi üzerine özellikle transferler konusuna takımların yoğunlaştığı görülüyor. Birçok oyuncu ile ilgili haberler basında yer almaya başladı. Bu haberler içerisinde sürpriz haberler de bulunuyor. Yunan basınının sürpriz haberlerinden birinde şu anda Aris takımında forma giyen Giannis Fetfatzidis’in Trabzonspor tarafından transfer edilmek istediği haberi bulunuyor. 29 yaşındaki Giannis Fetfatzidis’in bu yaz takımından ayrılarak Trabzonspor’a geleceği belirtiliyor.

Giannis Fetfatzidis’in İtalya’da da Top Koşturdu

Futbol hayatına Olympiakos’ta başlayan başarılı kanat oyuncusu, İtalya’da oynamaya devam etti. Serie A’da Genoa, Chievo formalarını giyen oyuncu Al Ahli’ye gitmesinin ardından 2018 yılında Olympiakos  takımına geri döndü. Aris takımı ile anlaşan başarılı oyuncunun bu yaz sözleşmesinin biteceği ve yeni bir takım ile anlaşacağı bildiriliyor. Bu takımın Trabzonspor olacağı konusunda basında iddialı haberler çıkıyor.