Trabzonspor, Flavio’yu Gönderdi

Trabzonspor, Flavio’yu kiralık gönderdi ve bunu takım, bildiride açıkladı. Flavio ile ilgili satın alma opsiyonu ile birlikte oyuncunun kiralandığı haberleri geldi. 200 bin Dolar karşılığında Suudi Arabistan ekibi Altaawoun’a Flavio’nun kiralandığı açıklandı.

Trabzonspor’da gerçekleşmiş olan bu ayrılık durumu bakalım takımı ve maçlarını nasıl etkileyecek? Bordo Mavililer Flavio’yu kiralık olarak gönderdiler. Flavio Suudi Arabistan’a gönderildi. KAP ile yapılan bildirimde haber belirtilmişti. Brezilyalı Sao Paulo doğumlu olan 26 yaşındaki genç futbolcunun satın alma opsiyonu ile gönderildiği belirtilmişti. Brezilyalı futbolcunun Suudi Arabistan ekibinden olan Altaawoun’a satın alma opsiyonuyla gönderildiğini bildirimde yayınlamışlardı.

Trabzonspor’da Bir Ayrılık Daha

Trabzonspor’da bir ayrılık daha gerçekleşti. Flavio Arabistan’a gönderildi. 200 bin dolar karşılığında Flavio kiralandı. Oyuncunun satın alma opsiyonunun ise 2 milyon Dolar olduğu gelen son haberler arasında belirtilmişti. Suudi Arabistan ekiplerinden olan Altaawoun’a satın alma opsiyonu ile gönderilen futbolcu Flavio’nun bu çıkan haberle geçmiş spor kariyeri de merak edilmeye başlandı.

Flavio Medeiros da Silva, kısaca adıyla Flavio, Sao Paulo Brezilya doğumludur. Orta saha pozisyonunda oyuncudur. EC Bahia Mart 2018, Trabzonspor 2020 yıllarında bu takımlara katılmıştır. 1,77 m boyunda olan futbolcu, 10 Şubat 1996 doğumludur. 26 yaşındaki genç futbolcu, defansif orta saha pozisyonunda oynamaktadır. Brezilyalı futbolcu, Süper Lig ekiplerinden olan Giresunspor’da oynamaktadır.

Trabzonspor, Oyuncusunu Gönderiyor

Trabzonspor oyuncusunu gönderiyor haberleri ilk önce yayınlanmış, ardından Flavio’nun gönderildiği belirtilmişti. Bordo Mavililerde takım içerisinde beklenilen performansı veremediği düşünülen Flavio için farklı planlar ve düşünceler dönüp dolaşıyordu. 2020 yaz ayında Trabzonspor, Bahia’dan 1,2 milyon Euro’ya transfer işlemini gerçekleştirmişti.

Trabzonspor, 26 yaşında olan futbolcuyu 1,2 milyon Euro ile transfer etmişti. Flavio geçen sezonu Giresunspor ile geçirmişti. 35 lig maçında da görev yapmış olan Flavio ile ilgili farklı planlar tasarlanıyordu ve bunların bazıları medyada yayınlanıyordu. 200 bin Dolar karşılığında Flavio kiralanmıştı ve 2 milyon Dolar ise satın alma opsiyon bedeliydi diye belirtilmişti. Flavio ile ilgili takımlar ve maçlar bakalım daha nasıl sonuçlanacak, oyuncunun performansı acaba bundan sonra nasıl olacak?