Trabzonspor

Trabzonspor Fenerbahçe Maçı Sonrası Ortalık Karıştı

Süper Lig’in 20. haftasında Trabzonspor, kendi evinde Fenerbahçe’yi 2-1 mağlup etti. Maçın bitiş düdüğünün çalması ile birlikte sinirler gerildi.  Her iki takımın oyuncuları soyunma odalarına gitmek üzere sahadan çıkarken ortalık karıştı.

Fenerbahçe Maçı Sonrası Sinirler Gerildi

Bu haftanın en önemli maçlarından birinde Trabzonspor’la Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Maçın 45. saniyesinde Fenerbahçe, Max Kruse’nin golü ile öne geçti. Trabzonspor kısa sürede geri dönmeyi bildi. 15. dakikada Sörloth’ün attığı gol ile beraberliği yakalayan Karadeniz Fırtınası 32. dakikada Novak’ın attığı golle maçtan 2-1 galip ayrılmayı başardı.  Trabzon’daki maç 90 dakika büyük bir mücadeleye sahne olurken hakem  Ali Palabıyık’ın son düdüğü çalmasıyla birlikte saha karıştı.

Maçın son anlarında sahada Emre Belözoğlu ile Obi Mikel arasında tartışma yaşandı. Bu tartışma olayların büyümesine sebep olurken, futbolcular soyunma odasına gittikleri sırada tartışmalar büyüdü. Maçın hakemi Ali Palabıyık ve yardımcı hakemler olayların sona ermesini sahanın içinde beklediler.