Claudio Baeza

Trabzonspor Claudio Baeza’yı Takibe Aldı

Trabzonspor Claudio Baeza’yı Takibe Aldı

Süper Lig’in başarılı takımı Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Uzun süredir transfer çalışmalarına devam eden Trabzon ekibinde bugünlerde çok hareketli saatler yaşanıyor.

Trabzon yönetiminin Meksika takımlarından Necaxa forması giyen Claudio Baeza için çalışmalara başladığı bildirildi.  Oyuncu için kulübe teklif sunulduğu da ifade ediliyor.

Takımını güçlendirerek yeni sezona iddialı olarak başlamak isteyen yönetimin Sosa, Ndiaye ve Mikel’in gitmesi ile zayıflayan orta sahayı güçlendirmeye çalıştığı belirtildi.

Orta saha için daha önce Flavio ile Trondsen transfer edilmişti. Ön libero olarak da arayışların başladığı ve bu konu ile bizzat kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun ilgilendiği belirtildi.

Claudio Baeza İçin Görüşmeler Devam Ediyor

Trabzonspor yönetimi Meksika takımlarından Necaxa’nın forması giyen Claudio Baeza için teklif sunduğu belirtildi. Oyuncu ile ilgili görüşmeler devam ediyor.

Baeza’nın yanında bir transfer haberi de Vitor Hugo ile ilgili çıktı. Teknik direktör Eddie Newton’ın listesinde yer alan ve teknik adamın transfer edilmesi konusunda ısrarcı olduğu oyuncu Vitor Hugo ile ilgili olarak da görüşmeler devam ediyor.

Vitor Hugo ile anlaşma sağlandığı kulübü ile görüşmelerin sürdüğü ifade ediliyor.

Güncel Yazılar