Trabzonspor

Trabzonspor Beşiktaş’ın Talip Olduğu Oyucuyu Kaptı

Süper Lig’in şampiyonu olmak için gün sayan Trabzonspor önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Trabzonspor son transfer çalışmasında Beşiktaş’ın da talip olduğu bir oyuncuyu takibe aldı.

Her iki takımın da talip olduğu bu transfer de kazanan tarafın Trabzonspor olduğu açıklandı. Bu transferin takas yöntemi ile yapılacağı açıklandı. Kulübün Jose Sosa ve Novak’la sözleşmelerini yenilemek için görüşmelere başladığı belirtilirken diğer taraftan da listede yer alan diğer oyuncularla iletişime geçilmeye başlandı.

Ezeli Rakibi ile Transfer Rekabeti

Trabzonspor yönetimi yeni oyuncularla görüşmelerini yapmaya devam ediyor. Son çıkan haberlerde Hollanda Ligi ekiplerinden Feyenoord takımında forma giyen Luciano Narsingh’in Trabzonspor’a transferi konusunda görüşmelerin yapıldığı belirtildi. Bu oyuncuya Beşiktaş’ın da talip olduğu biliniyor.

Trabzonspor’un bu transfer için takas sistemini kullanacağı belirtildi. Hollanda ekibinin Edgar le için 4 milyon Euro teklif ettiği bordo-mavili kulübün ise bu oyuncuya karşılık olarak  4 milyon Euro + Luciano Narsingh’i istediği ortaya çıktı.

Güncel Yazılar