Trabzonspor

Trabzonspor Ağır Yara Aldı

Süper Lig’de şampiyonluk yarışının önde gelen takımlarından olan Trabzonspor son oynadığı Antalyaspor maçını 2-2 beraberlikle sonuçlanması ile birlikte şampiyonluğu tehlikeye attı.

Trabzonspor ilk yarıda Sosa’nın attığı gollerle 2-1 öne geçmiş iken ikinci yarıda durumun eşitlendiği görüldü. Antalyaspor’un çok büyük bir motivasyon ile oynadığı görülürken Trabzon ekibi beraberliğe razı olmak zorunda kaldı. Karadeniz ekini bu maçın sonunda lider durumundaki, Başakşehir ile arasındaki puan farkını 4’e çıkarmış oldu.

Trabzonspor Antalyaspor Maçı Değerlendirme

Trabzonspor Süper Lig’in en kritik maçlarından biri olan Antalyaspor maçına Ndiaye’nin yaptığı penaltı ile 1-0 öne geçti. Bu golden sonra maçı bırakmayan Antalyaspor Trabzon’un iki penaltısı ile 2-1 geride kalmış oldu.

Trabzonspor ekibi Galatasaray ve ardından da Antalyaspor maçlarında hakemlerin vurdumduymazlığı sayesinde puan kaybetmeye devam ediyor. Karadeniz ekibi bu sezon önde başladığı 28 maçın 17’sini kazanabildi.  Bu maçlarda 24 puan kaybı bulunan Trabzon ekibi öne geçtiği maçlarda en çok puan kaybeden takım oldu.

Güncel Yazılar