Trabzonspor

Trabzonspor, Achraf Bencharki’yi Transfer Ediyor

Süper Lig’in şampiyon adayı olan Trabzonspor yeni sezonun transfer çalışması için görüşmelerini yapmaya devam ediyor. Yöneticiler tarafından bir süredir takipte bulunan Faslı futbolcu Achraf Bencharki’nin görüşmelerinin tamamlanmak üzere olduğu belirtildi. Oyuncunun formasını giydiği kulübü Zamalek ile anlaşma sağlandığı ve oyuncunun imza atmak üzere hazır olduğu açıklandı.

Yeni Oyuncular Tek Tek Tamamlanıyor

Süper Lig şampiyonluğunu tamamlamak üzere liglerin başlamasını bekleyen Trabzonspor önümüzdeki sezona hızlı bir şekilde başlamak istiyor. Bunun için transfer görüşmelerini bir an önce yaparak transferleri imzalarını atmak isteyen Karadeniz temsilcisinin son görüştüğü futbolcu Achraf Bencharki  oldu.

Trabzonspor yönetiminin bir süredir peşinden koştuğu oyuncunun kulübü ile anlaşmaya varıldığı bildirildi. İlk olarak oyuncunun kulübe önerildiği ama bordo-mavili kulübün bu transfere sıcak bakmadığı belirtildi. Oyuncunun incelenmesi sonrasında transfere sıcak bakıldığı ifade edildi. Trabzonspor Faslı oyuncunun yanında diğer yabancı oyuncular için de transfer çalışmalarını sürdürüyor.