Trabzonspor

Trabzonspor 17 Ağustos’ta Sezona Başlıyor

Trabzonspor kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Karadeniz ekibi yeni sezon çalışmalarına 17 Ağustos Pazartesi günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanarak başlayacağı belirtildi.

Trabzonspor bu sezona şampiyonluk hedefi ile başlıyor. Geçen sezonda şampiyonluğu kıl payı kaçıran Karadeniz ekibi bu sezon ligi ilk sırada bitirmede kararlı görünüyor.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yapılan Kulüpler Birliği toplantısından sonra bir açıklamada bulundu. Ağaoğlu yaptığı açıklamada TFF tarafından belirlenen harcama limitlerine bağlı kalmaya ve bu belirlenen miktar çerçevesinde transferler yapmaya çalıştıklarını ifade etti. Kulübün ekonomik olarak planlamasını daha önceden yaptığını belirten Ağaoğlu kadrolarının ve oyuncularının maliyetinin belli olduğunu ifade etti.

Süper Lig Oyuncularının En İyileri Belli Oldu

Süper Lig’de mücadele eden takımlardaki oyuncular arasında en iyiler belli oldu. 2019-2020 sezonun Başakşehir’in şampiyonluğu ile sona ermesinin ardından ligde forma giyen en iyi oyuncular belirlendi.

Sezonun en iyi 10 futbolcusu Başakşehir’den 3, Trabzonspor takımından 2, Galatasaray’dan 1, Beşiktaş’tan 2 ve Alanyaspor’dan 2 oyuncu olarak belirlendi.

Güncel Yazılar