Süper Lig’in İlk 3 Haftasında Alanyaspor

Süper Lig’in ilk 3 haftasında Alanyaspor, Beşiktaş deplasman haberi en çok merak edilenlerden biri oldu. Alanyaspor ve Beşiktaş deplasmanda, Süper Lig ikinci haftada karşılaşmış oldular. Beşiktaş’ın 3 – 0 sonucunu koruyamaması da taraftarlarını üzmüş oldu. Alanyaspor ve Beşiktaş maçı 3 – 3 sonucu ile günü tamamlamış oldu.

Süper Lig 2. haftasında Alanyaspor ve Beşiktaş deplasmanda karşılaştı. Siyah Beyazlılar ilk yarıda 3 – 0 öne geçtiler. 3 – 0 skorunu koruyamayan Kartal, hayranlarını üzdü. Sonuçtan memnun olan, beraberlik olmasına rağmen sevinen taraftarlar da oldu. Siyah Beyazlılar 3 – 3 berabere sonucu ile sahayı terkettiler ve günü bitirdiler.

Siyah Beyazlılar 3 – 0 Skorunu Koruyamadı

Siyah Beyazlılar Alanyaspor ile müsabakasını gerçekleştirdi ve maç berabere bitti. Süper Lig’de 2. haftada Beşiktaş ve Alanyaspor’un karşılaşması ile taraftarların maç sonucunu heyecanla beklemesine tanıklık ettik. Beşiktaş ilk yarıda 3 – 0 öne geçmişti ve skoru koruyamamıştı.

Siyah Beyazlılar ve Alanyaspor maçında taraftarlar, büyük bir coşku ve heyecan ile maçı seyrettiler. 37. dakikada Kartal’ın 10 kişi kaldığına tanıklık ettik. Siyah Beyazlılar sahadan 3 – 3 berabere sonucu ile ayrıldılar. Bu duruma sevinen taraftarlar olduğu gibi üzülen taraftarlar da oldu. Beşiktaş ve Alanyaspor maçındaki unutulmaz dakikalar ise 37., 31., 20. dakikalarda kendini gösterdi.

Siyah Beyazlılar ve Alanyaspor Maçında Kırmızı Kart

Siyah Beyazlılar ve Alanyaspor maçında kırmızı kart kendini gösterdi. 37. dakika içerisinde Kartal takımı, kırmızı kart alarak sahada 10 oyuncu olarak kaldılar. Kartal maça hızlı başladı ve iyi ilerliyor, önde gidiyordu. Beşiktaş 20. dakikada Salih Uçan’ın golünü gördü ve burada fark ikiye katlanmış oldu. Siyah Beyazlılar ve Alanyaspor maçının 31. dakikası da heyecanlı sahnelere imza attı.

Müsabakada 31. dakikada Rachid Ghezzal sahaya çıktı ve golü kaydetti. Cezayirli milli futbolcu, sağ kanat pozisyonunda oynayan Rachid Ghezzal, 3. golü kaydetmiş oldu. İlk yarı sonunda Alanyaspor serbest vuruş hakkı kazanmış oldu. 37. dakikada kırmızı kartı görense Emrecan Uzunhan oldu. Candeias, penaltıyla skoru eşitleyen golü atan isim oldu.