SÜPER LİG’DE TRABZONSPOR YÜKSELİŞE ÇIKIYOR

Spor Toto Süper Lig’de heyecanlı bir hafta daha tamamlandı ve her takım kendisini için iyi ve beklenmedik sonuçlar aldı. Trabzonspor takımı da başarılı sonuç alan takımlardan birisi. Kıran kırana geçen Kayserispor maçının ardından 3 puan Fırtına Trabzonspor’un oldu.

Fırtına Trabzonspor bu sezon şampiyon olabilmek için canla başla mücadele edecek ve sezonun sonuna kadar en iyi şekilde mücadele edecek. Abdullah Avcı ve öğrencileri bu sezon şampiyon olmak için her maça son maç gibi sahaya çıkıp mücadele ediyorlar.

TRABZONSPOR 2. SIRADA

Fırtına Trabzonspor şu an Spor Toto Süper Lig’de 18 puanla 2. Sırada yer alıyor. Şampiyonluğu sezonun başından bu yana hedefleyen Trabzonspor adım adım liderliğe doğru koşuyor. Amaç hem lider olmak hem de liderlik koltuğunda kalıcı olmak.

Kayserispor maçı öncesindeki maçlarda da 10 kişi kalan bir Trabzonspor izlesek de mücadeleyi asla bırakmayan bir takım izledik biz sahada. Mücadele ruhu konusunda her takıma rakip olabilecek ve ders verecek bir takım olan Trabzonspor bu sezona oldukça iyi başladı ve bunu devam ettirmek istiyor.

18 puan ile şu an lig ikinci olan Trabzonspor’un hedefi milli maç arasından sonra hemen liderliğe oturmak. Şu an lider olan Fenerbahçe ile milli maç arasından sonra derbiye çıkacak olan Trabzonspor bu önemli maçı kazanmak için hazırlıklarına erken başlayacak.

Kendi evinde ve kendi sahasında lider takım Fenerbahçe’yi ağırlayacak olan Trabzonspor rakibini kendi evinde yenmek için mücadele edecek. Geçen sezon evinde oynanan Fenerbahçe maçında rakibine 1-0 mağlup olan Trabzonspor bu sefer rakibini yenme peşinde.

TRABZONSPOR’UN HEDEFİ ŞAMPİYONLUK

Geçen sezondan bu yana şampiyonluk için mücadele eden fakat geçen sezon son haftalarda çok fazla beraberlik ve mağlubiyet alan Trabzonspor 4. Sıradaki yerini ancak koruyabildi ve sezonu tamamladı.

Bu sezon Abdullah Avcı ile yazdan bu yana yoğun bir şekilde çalışan Trabzonspor güçlü bir kadro ile sezona çok iyi başladı. Hem Bakasetas hem de Hamsik ile rakiplerine korku salan Trabzonspor bu güçlü ve formda halini sezon sonuna kadar devam ettirmek istiyor.