Trabzonspor

Sörloth’tan Emre Belözoğlu Açıklaması

Süper Lig’in şampiyon adayı Trabzonspor ile Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası’nda karşı karşıya geldi. Trabzonspor’un 3-1 kazandığı karşılaşma ile ilgili olarak iki oyuncu arasında yaşanan gerginlik gündeme oturdu. Karadeniz temsilcisinin başarılı oyuncusu Sörloth ile Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu arasında gerginlik yaşandı.

İki oyuncu arasında yaşanan gerginlik Norveç basınında da yer buldu. Alexander Sörloth ve babası Goran Sörloth, Emre Belözoğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundular.

Sörloth Yaşananları Anlattı

Trabzonspor ile Fenerbahçe maçında iki oyuncu arasında yaşananları anlatan Sörloth, Emre’nin konuşarak kavga çıkarmaya çalıştığını ve bu sebeple de ona sus işareti yaptığını söyledi. Fenerbahçe’yi yenmenin çok güzel bir duygu olduğunu söyleyen oyuncu takım arkadaşlarının da iyi oynadıklarını belirtti.

Norveçli oyuncu Alexander Sörloth‘un babası Goran Sörloth de Emre Belözoğlu hakkında Norveç basınına konuştu. Oyuncunun babası Emre’nin büyük bir ihtimalle Fenerbahçe’nin en çok nefret edilen kişisi olduğunu söyledi. Ayrıca Sörloth’un babası Goran Sörloth Emre’nin çok konuştuğunu da ifade etti.

Güncel Yazılar