Trabzonspor

Şampiyonlar Ligi’ne Trabzonspor Gitmeli

Süper Lig’de şampiyonluğu Başakşehir’e kaptıran Trabzonspor Şampiyonlar Ligi için beklemeye başladı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada şampiyonlar Ligi’ne gitmenin Trabzonspor’un hakkın olduğunu ifade etti. Ahmet Nur Çebi CAS’tan iyi bir sonuç çıkmasını umduklarını ve sonucu beklediklerini ifade etti.

Bir basın kuruluşuna açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor sözleri dikkatleri çekti. Daha önce Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın’ın da Trabzonspor ile ilgili konuşmuş ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmenin onların hakkı olduğunu belirtmişti. Bu konuda konuşan Başkan Ahmet Nur Çebi de aynı yorumu yaptı.

Ülkemizi En iyi Şekilde Temsil Edecekler

Kendilerinin ligde 3.sırada olduklarını ve 2.sırada olan Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi’ne gitmesini uygun bulduklarını açıkladı. CAS’tan olumlu bir haber gelmesini beklediklerini ve Trabzonspor ekibinin Şampiyonlar Ligi’ne katılmasının önündeki engelin kalmasını umduklarını söyleyen Çebi ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar