Newton

Newton Taraftarlarla İlgili Açıklama Yaptı

Newton Taraftarlarla İlgili Açıklama Yaptı

Süper Lig’in gözde takımlarından Trabzon ekibi yeni sezon için hazırlık çalışmalarına devam ediyor. Çaykur ile oynanan maçı 4-3 kazanan Trabzon ekibinin teknik direktörü Newton açıklamalarda bulundu.

Teknik adam taraftarların maçlara gelmesi ile ilgili açıklamasında maçlara seyircinin gelmesi konusunda sabırsızlandıklarını söyledi. Taraftarların maç içerisinde itici güç olduklarını ve onların takımın motive kaynağı olduğunu belirtti.

Teknik direktör taraftarlara da seslenerek tüm takımla birlikte çok fazla çalıştıklarını söyledi. Şehrin mutluluğu ve takımın başarısı için çalıştıklarını belirten Newton bu konuda yapacakları transferleri bitirmeye çalıştıklarını da ifade etti.

Guilherme Kararı Belli Oldu

Trabzonspor yönetimi birçok talibi bulunan oyuncuları Guilherme için bir süre bekleme kararı aldı. Yönetim tarafından hakkında bekleme kararı alınan oyuncu Guilherme özellikle Göztepe ve Antalyaspor’un listesinde bulunuyor.

Trabzon yönetimi çok uzun bir lig olacağını ve bu sebeple bu oyuncuya ihtiyaç olduğunu belirterek çok iyi bir teklif gelmezse oyuncunun gönderilmeyeceğini belirtildi.

Güncel Yazılar