Mbaye Diagne ile  Badou Ndiaye Instagram Muhabbeti

Trabzonspor takımında oynayan Senegalli Badou Ndiaye, Galatasaraylı vatandaşı Mbaye Diagne ile Instagram canlı yayınında sohbet etti.  Diagne’nin Club Brugge’e transfer olduktan sonra çeşitli problemleri ile gündeme gelmesi ile ilgili olarak vatandaşı Ndiaye tavsiyelerde bulundu. Diagne’nin canlı yayın sırasında söyledikleri dikkatleri çekti.

Galatasaray’ın Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne’nin söylediği bazı sözler ülkesi Senegal’de tepki topladı. Diagne Instagram’da kendini savunurken Trabzonspor’un yıldızı Ndiaye’den oyuncuya tepki geldi.

En Büyük Hayalim Mekke’ye Gitmek

Mbaye Diagne yaşantısı ve görünümü sebebiyle ülkesindeki gençlerin kendisini örnek almaması gerektiğini belirten bir yorumun üzerine oyuncu Mekke’ye gitmenin en büyük hayali olduğunu söyledi. Şayet Mekke’ye gidersem küpelerimi çıkarırım ama dövmelerimi çıkaramam şeklinde ifadelerde bulunan oyuncu dövme konusunda gençlerin kendisini örnek almamasını istedi. Diagne yaptığı her şeyi bilerek yaptığını ama iyi şeyleri kötülere oranla daha fazla yaptığını ifade etti.

Mbaye Diagne’nin bu ifadeleri üzerine Trabzonspor takımının orta saha oyuncusu  Badou  Ndiaye  Allah seni zengin insanlar arasına seçtiyse sen de etrafını iyi insanlarla doldurmalısın dedi. Ndiaye tüm zenginliğe rağmen insanın etrafını kendisine doğruyu söyleyen insanlarla doldurması gerektiğini ve bunun çok önemli olduğunu söyledi. Ndiaye davranışları ile insanlara örnek olmak gerektiğini de ifade etti.