Trabzonspor

Malle Trabzonspor’a Geliyor

Süper Lig’in zirvesinde yer alan Trabzonspor kulübü yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Karadeniz temsilcisinin transfer çalışmalarında genç yeteneklerin öne çıktığı görülüyor.

Kısa süre önce Balıkesirspor takımı ile Rahmi Anıl Başaran konusunda anlaşma sağlayarak imzaları atan Trabzonspor yine aynı takımdan bir oyuncu için görüşmeler tamamlandı. Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı yaptığı açıklamada Aly Malle ile ilgili olarak Karadeniz temsilcisi ile prensipte anlaşma sağlandığını söyledi.

Malle ile Önümüzde Hafta İmza Atılacak

Trabzonspor tarafından Aly Malle ile ilgili olarak yapılan görüşmelerde Balıkesirspor ile anlaşma sağlandığı bildirildi. 22 yaşındaki başarılı oyuncunun iki ayağını aynı oranda kullanabilmesi oyuncunun transferinde etkili oldu.

Malle ile ilgili olarak açıklama yapan Balıkesirspor Başkanı Dağlı oyuncunun sözleşmesinde yer alan opsiyonun kullanıldığını ve bonservisini alacaklarını söyledi. Oyuncu Balıkesirspor tarafından transfer edildikten sonra Tranzonzpor’a transfer edilecek. Oyuncunun alt liglerde kiralık olarak oynatılarak tecrübe kazandırılabileceği bildirildi.

Güncel Yazılar